Charakteristika školní družiny

Školní družina slouží jako výchovně vzdělávací zařízení. Poskytuje zájmové vzdělávání žákům, tvoří ve dnech školního vyučování mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. Školní družina není pokračováním školního vyučování, má svá specifika, která ji odlišují od školního vzdělávání.

Do školní družiny jsou přijímáni žáci na základě řádně vyplněné přihlášky – zápisního lístku.

Za pobyt ve školní družině je vybírán poplatek podle Vnitřního předpisu – Stanovení výše úplaty ve školní družině.

Základní informace o školní družině

Řád školní družiny

Vnitřní řád školní družiny

Fotogalerie družiny

Hurá, prázdniny!

24. červen 2024 až 27. červen 2024

Tak se začínáme pomalu loučit... Pro děti z obou oddělení jsme si připravili „sladkou tečku“ na závěr a každý v družině dostal kornoutek zmrzliny. Při pobytu venku jsme se vrhli i do zkrášlení našeho chodníku před školou a poslední dny jsme se pustili i do dalšího tvoření. Navlékání korálků či skládání origami je pro některé velká zábava. Po letních prázdninách se na všechny děti budeme opět moc těšit v obou našich družinkách!

Na návštěvě u koziček

7. červen 2024, 24. červen 2024

Občas máme možnost navštívit kozičky kousek za školou. Rádi za nimi se školní družinou chodíme z oběda a krmíme je. Nesmíme zapomenout také na fenku Barunku, která tam s námi vždycky dovádí.

Barevné stopy v písku

17. červen 2024 až 21. červen 2024

S dětmi z druhého oddělení ŠD máme rádi blbnutí... a co jiného bychom mohli udělat v takovém horku, než si nabarvit nožky barvami a pak si je umýt a zároveň se osvěžit venku. Děti tvořily vlastní písek s mořem, kde pak obtiskly svá chodidla na papír.